BMTG

PRODUKCJA, NOWOCZESNE TECHNOLOGIE,
DYSTRYBUJA, SERWIS

O firmie BMTG

      Firma BMTG działa w branżach wysokospecjalistycznych na rynku polskim i zagranicznym. Koncentruje się na inwestycjach w zaawansowane technologie i kapitał ludzki. Łączymy ponad 20 lat doświadczeń udanej historii firmy.
      Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości segmentów diamentowych i narzędzi, wyłączną dystrybucją i serwisem najwyższej klasy maszyn do pracy z narzędziami diamentowymi oraz wyłączną dystrybucją i serwisem zdalnie sterowanych robotów wyburzeniowych Brokk. Dzięki bogatej wiedzy i zastosowaniu w naszej fabryce najnowocześniejszych na świecie urządzeń możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy w stanie wytworzyć narzędzia będące szczytem osiągnięć dzisiejszej technologii. Bogate doświadczenia zdobyte w dystrybucji i serwisie maszyn będących szczytem osiągnięć dzisiejszych technologii pozwoliły nam na zdobycie bogatej wiedzy z zakresu automatyki, hydrauliki i mechaniki. 
      Jesteśmy przekonani, że te wszystkie osiągnięcia są wspaniałym punktem startowym do dalszego rozwoju i zwiększenia zadowolenia naszych Klientów.

BMTG - Fabryka Narzędzi Diamentowych